REKLAMA
baner
Jesteś tutaj:>> Firmy weselne>> Dekoracje ślubne>> GabArch StudioGabArch Studio

GabArch Studio
GabArch Studio

Pracownia architektoniczno-plastyczna GabArch STUDIO zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkań, domów, apartamentów, przestrzeni biurowych, użyteczności publicznej i pojedynczych pomieszczeń mieszkalnych: pokój dziecięcy, kuchnia, łazienka, sypialnia, salon. Projektuje oraz wykonuje meble kuchenne, garderoby, meble do biura oraz inne meble autorskie na wymiar.

W pracowni powstaje również niepowtarzalne, oryginalne rękodzieło artystyczne z papieru, tektury: kartki, zaproszenia, albumy, księgi gości ręcznie robione na różne okazje: ślub, chrzest, komunia, urodziny, imieniny, jubileusze, narodziny maluszka i inne. Architektura wnętrz i działalność artystyczna przenikają się wzajemnie. Wymagają kreatywnego myślenia, wnikliwego poznania i wzajemnej relacji: architekt, twórca- odbiorca. Tylko wówczas powstają przyjazne aranżacje wnętrz, kompozycje ogrodowe i spersonalizowane, jedyne w swoim rodzaju rękodzieło.

 

OFERTA pracowni architektoniczno-plastycznej 

PROFIL ARCHITEKTONICZNY PRACOWNI:

 

Jestem architektką i projektantką wnętrz. Od 2014 roku prowadzę autorską pracownię GabArch STUDIO, która zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkań, apartamentów, domów, przestrzeni publicznych i pojedynczych pomieszczeń mieszkalnych: kuchnia, łazienka, sypialnia, salon, pokój dziecięcy. Projektuje oraz wykonuje również meble kuchenne, garderoby, meble do biura oraz inne meble autorskie na wymiar.
Moje wieloletnie doświadczenie w branży wnętrzarskiej oraz praca na stanowisku projektanta wnętrz i mebli kuchennych gwarantuje klientom pełne zadowolenie z aranżacji wnętrza, projektu mebli, do których podchodzę indywidualnie, z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Zapraszam do obejrzenia portfolio na moją stronę: www. facebook.com/GABARCH.studio

 

PROFIL PLASTYCZNY PRACOWNI:

GabArch Studio to także pracownia plastyczna. Drugi profil pracowni przedstawia Handmade Colour Box www.facebook.com/HandmadeColourBox/
Z zamiłowania jestem artystką- plastykiem, która uwielbia tworzyć rozmaite, niepowtarzalne rękodzieło w szczególności z papieru i tektury. Zafascynowana jestem również drewnem, które jest świetnym materiałem do obróbki i przetwarzania na oryginalne rękodzieło.

Handmade Colour Box to pudełko pełne rękodzieła z papieru, tektury z rozmaitymi kolorowymi dodatkami. W pracowni powstają ręcznie robione:
- galanteria ślubna: zaproszenia, menu, winietki, zawieszki na alkohol, księgi gości
- zaproszenia,
- kartki,
- albumy,
- księgi gości
na różne okazje: chrzest, komunia, urodziny, imieniny, jubileusze, narodziny maluszka i inne ;-)

W Handmade Colour Box można obejrzeć autorskie kolekcje , pogrupowane w tematycznych albumach.

Kontakt: 509 945 840

 

Firmy weselne

 1. Alkohole na wesele
 2. Bielizna ślubna
 3. Catering
 4. Cukiernie
 5. Dekoracje ślubne
 6. DJ na wesele
 7. Florystyka
 8. Fotobudka
 9. Fotografia ślubna
 10. Fryzjerstwo ślubne
 11. Garnitury ślubne
 12. Jubiler
 13. Kwiaciarnia
 14. Kosmetyka
 15. Limuzyny do ślubu
 16. Moda ślubna
 17. Obrączki ślubne
 18. Podróż poślubna
 19. Prezenty ślubne
 20. Restauracje
 21. Sala Weselna
 22. Sesje ślubne
 23. Suknie ślubne
 24. Torty weselne
 25. Usługi barmańskie
 26. Usługi przewozowe
 27. Wideofilmowanie
 28. Wieczór kawalerski
 29. Wieczór panieński
 30. Zaproszenia ślubne
 31. Zespoły muzyczne

REKLAMA

Ogłoszenia

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleŸć w Polityce Cookies.
Rozumiem i akceptuję.